logowanie

zarejestruj się
jeżeli nie masz konta

Zakazane słowa

To kolejny pomysł na grę w czasie wieczor panieńskiego. Ta, toczy się w tle imprezy.

Przed rozpoczęciem wieczoru i przybyciem gości należy wybrać od jednego do trzech słów, związanych ze ślubem, które często są wymawiane na wieczorach panieńskich (np. panna młoda, wesele, imię pana młodego, seks itp.). Te słowa będą zakazane.

Wszystkie zaproszone dziewczyny są zaraz przy wejściu zapoznane z zasadami zabawy i poinformowane, jakie słowa są zakazane. Za wymówienie TABU dziewczyna musi wypić karniaka.

Jeżeli nie chcecie karać się karniakami, albo dodać coś do nich, możecie rozdać przy wejściu wszystkim jakieś drobiazgi, np. broszki, kwiatki do włosów, czy rafaello. Po kilka sztuk. Za każde wypowiedzenie zakazanego słowa, dziewczyna musi oddać jedną broszkę (czy coś co rozdacie) przyszłej Pannie Młodej.
Wygrywa ta, która do końca wieczoru zostanie z największą ilością gadżetów, czyli najmniej razy (a może wcale) nie złamała zasady.

Zabawę można powiązać także z zakazanymi gestami, jak np. zakładaniu nogi na nogę, krzyżowaniu kostek itp.


------------------
UWAGA: Powielanie i kopiowanie tekstów (lub ich części) zamieszczonych w Banku Pomysłów serwisu Fajne Wesele wymaga wcześniejszej zgody autorów. Możliwe jest kopiowanie tekstów z zaznaczeniem źródła ich pochodzenia (należy zamieścić link do www.fajnewesele.pl jako źródła tekstu).
Katalog firm

Polecamy produkty i usługi firm z Twojego regionu.

Portal ślubny abcslubu.pl